Pomáhejte s námi! Z každého prodaného produktu věnujeme 10 Kč nadačnímu fondu "Naděje pro Erička". Děkujeme.

Set náramků - Her&Him

Kód: 244
Značka: by ELL
320 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.10.2023

Set náramků Ona&On, náramek Ona je vytvořen z minerálních korálků z lávového kamene, jadeitu, nefritu a růženínu. Náramek On tvoří korálky z lávového kamene, onyxu, nefritu a růženínu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramky jsou vytvořeny v univerzálních dámských (17-18 cm) a pánských (20-21 cm) velikostech. Na Vaše přání velikost náramku upravíme.

Lávový kámen - kámen, který pomáhá dosáhnout cílů, pohlcuje negativní energii a přináší pozitivní. Posiluje odhodlání.

Onyx - kámen, který ochraňuje před negativitou, dodává životní sílu, pomáhá v těžkých situacích. Zbavuje silného fyzického a citového napětí. Zvyšuje sebedůvěru, podporuje vytrvalost.

Jadeit - kámen, který přitahuje lásku, ale i peníze. Pomáhá prodlužovat život, předcházet nemocem, dodává energii při práci. Ochraňuje nás před neštěstím. Uklidňuje mysl, je kamenem čistoty a vyrovnanosti.

Nefrit - kámen tlumící vypjaté emoce, zklidňující agresi a neklid. Učí toleranci a pochopení. Harmonizuje tělo i duši.

Růženín - kámen považovaný za symbol lásky, krásy. Napomáhá při uzdravování, učí trpělivosti, dodává nám sílu a životní energii, pomáhá projevovat skrývané pocity. Vhodný pro děti.

Velikost náramku: náramky jsou v univerzálních dámských (17 - 18 cm) a pánských (20 - 21 cm) velikostech. Přesto doporučujeme změřit obvod zápěstí (nejlépe pomocí krejčovského metru). Metr přiložte napevno kolem zápěstí, a poté přičtěte cca 1 cm. Na přání Vám náramek vyrobíme ve vámi požadované velikosti. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety
Kameny: Jadeit, Nefrit, Onyx, Lávový kámen, Růženín